sponzor alke semafor

Male rukometašice ŽRK-a Sinj u natjecateljskome ritmu

Objavljeno: 14 lipnja, 2021
zrk sinj

Protekli su se vikend natjecale sve mlađe dobne skupine Ženskoga rukometnog kluba Sinj i ostvarile iznimne rezultate.

U subotu su na turniru Erste lige u mini rukometu u Dubrovniku nastupile dvije ekipe Žrk-a Sinj. Ekipa Žrk Sinj 1 osvojila je 1. mjesto nadigravši u finalu Žrk Dugopolje.

Ekipa Žrk Sinj 2 osvojila je odlično 4. mjesto.

Isti dan na 1. rukometnome turniru ‘Dalmacija u malom mistu’ u organizaciji Rk Vranjic naša ekipa U12 (2008. godište) osvojila je 2. mjesto. U finalu smo tijesno izgubili od ekipe ŽARK-a 16:15.

Poredak:

1. ŽARK Split

2. Žrk Sinj

3. RK Vranjic

4. Žrk Trogir

Najbolji strijelac bila je naša igračica Lucija Radanović s 32 postignuta pogotka.

zrk sinj

U nedjelju su na rasporedu bile igračice rođene 2006. i mlađe.

U konkurenciji od 8 ekipa, naše su cure u polufinalu izgubile od Dugopolja nakon izvođenja sedmeraca. U utakmici za treće mjesto nadigrali smo RK Vranjic.

Poredak:

1. Žrk Split 2010.

2. Rk Dugopolje

3. Žrk Sinj

4. Rk Vranjic

‘Čestitamo svim našim ekipama na uspjesima. Ponosni smo na sve njih kao i na njihove trenere jer su u ovoj nenatjecateljskoj i neizvjesnoj sportskoj godini uspjeli ostati motivirani i zadržati ovako visok nivo igre. Krajem lipnja sudjelujemo na Međunarodnome turniru u Makarskoj, a nakon toga slijedi odmor za sve igračice kluba’, poručuju iz ŽRK Sinj.