Novi poraz sinjske rukometašice upisale u Bjelovaru

RK Sinj

Rukometašice Sinja u Bjelovaru su upisale 21. prvenstveni poraz…

Bjelovar – Sinj 31:28 (19:11)

Bjelovar – Dvorana europskih prvaka

Bjelovar: Nikšić (5), Smiljčić (3), Pifar (4), Tolić, Guskić (3), Malec (5), Gavrić, Pokopac (7 obrana), Gašparović (4), Ivanda (4), M. Pratljačić, Gilinger (2), I. Pratljačić (2 obrane), Starčević (1).

Sinj: Ćosić-Dragan (1 obrana), Mihaljević, Pletikosić (5), Kljaković-Gašpić (2), Lj. Plazibat (1), Čović (5), Crnčević (4), Vugdelija (), A. Plazibat, Mravak, Ćaleta, Ugrin, Lovrić (9), Paštar (2), Bešljić.

Sedmerci: Bjelovar (2/2); Sinj (3/4)
Isključenja: Bjelovar 6 minuta; Sinj 6 minuta

Već nakon nekoliko minuta igre bilo je jasno da je domaća ekipa kudikamo bolji suparnik i da tu neće biti previše prostora za Sinj.

Nakon nešto više od deset minuta domaće su imale prednost od 10:2, kasnije u dva navrata i po deset viška, dok su prvih 30 minuta igre zaključile rezultatom 19:11.

Slično je bilo i drugom dijelu, Bjelovar nije dozvoljavao da se Sinj vrati u utakmicu, sve do pred sam kraj, odnosno posljednjih sedam minuta u kojima je naša ekipa od 30:22 stigla do 31:28, što je bio i konačan rezultat.

Sinj je predvodila Lovrić s devet golova, dok su po pet postigle Čović i Pletikosić.

Sinj će u sljedećem kolu biti domaćin Umagu.