Odbojkašice Sinja u Zagrebu poražene od Mladosti

Objavljeno: 21 veljače, 2021

Odbojkašice Sinja ovog su vikenda gostovale u Zagrebu gdje su snage odmjerile protiv vodeće ekipe prvenstva, druge ekipe zagrebačke Mladosti…

Mladostašice su u konačnici slavile s 3:1 u setovima čime su prekinule pobjednički niz sinjskih djevojaka.

Prvi set otišao je na stranu Sinja, odmah su na startu Sinjanke pokazale da će domaće morati pokazati svoje najbolje lice ako i dalje žele ostati na vrhu poretka.

Upravo to se i dogodilo u nastavku utakmice. Mladost je bitno podignula nivo igre i dominirala u drugom i trećem setu, dok je četvrtom u završnici pokazala više mirnoće, dovoljno za pobjedu od 3:1.

Sinj u sljedećem kolu dočekuje Umag koji je trenutno peta ekipa prvenstva, dok je Sinj sada na poziciji broj šest.