sponzor alke semafor

OSK i Zmaj u ljepotici kola remizirali na Golim Brdima

Objavljeno: 29 svibnja, 2021
OSK logo

Odlična utakmica viđena je u Otoku gdje su OSK i Zmaj odigrali bez pobjednika, ali uz ukupno šest golova…

OSK – Zmaj (M) 3:3 (2:1)

Otok – SC Gola Brda
Sudac: Renato Lacić (Split)
Strijelci: 0:1 Dan. Rašić (6. 11m), 1:1 Barać (10.), 2:1 Kuliš (28.), 2:2 Omerović (50.), 3:2 L. Bašić (74.), 3:3 Šalinović (93.)

OSK: Cvrlje, Barać, M. Bašić (od 58. Romac), P. Bašić (od 72. Katić), Vukušić (od 58. L. Bašić), Matijašević, Tadić, Norac-Kevo, Radman Livaja, Mihanović, Kuliš (od 86. Vuleta).

Zmaj (M): Brkulj, Lozina, Serdarević, Gojak (od 46. Kirevski), Omerović, Kovačić, Šalinović, Rudelj, Bauk, Dam. Rašić, Dan. Rašić.

Već u šestoj minuti gosti su iz najstrože kazne stigli u vodstvo, a strijelac je bio Danijel Rašić. Samo pet minuta bilo je potrebno domaćima za poravnanje. Barać je primio jednu dugu loptu na prsa i krasno pogodio za 1:1.

Na sljedeći pogodak čekalo se do 28. minute, sada je Kuliš zabio poslije akcije u kojoj su sudjelovali još i Barać te Vukušić.

U 50. minuti nova promjena rezultata, veselili su se Makarani zbog pogotka koji je postigao Omerović uz dosta sreće. U 74, minuti slave domaći, Luka Bašić je poentirao glavom poslije ubačaja Mihanovića.

Kada se čekalo da sudac odsvira kraj gosti stižu do novog poravnanja. Ubačaj s lijeve strane Šalinović je pospremio u mrežu za 3:3.

U sljedećem kolu OSK gostuje u Metkoviću.