Prva ŽNL: OSK iščupao remi, težak poraz Tekstilca

Objavljeno: 24 rujna, 2022

U trećem kolu županijske nogometne lige OSK je remizirao na domaćem terenu, dok je Tekstilac doživio težak poraz…

OSK je u dvoboj protiv Jadrana ušao kao jedina momčad bez primljenog pogotka u prvenstvu, no ovog puta je primio tri i osvojio bod. Gosti su imali vodstvo od čak 3:0 i činilo se sva tri boda u džepu, da bi OSK u finišu utakmice proigrao i pogotcima Banića u 81. i 84. te Norac-Kljaje u 94. minuti na kraju stigao do boda.

Tekstilac je na svom terenu bio domaćin Omladincu, ali nakon visokog poraza od 6:1, sigurno će htjeti što prije zaboraviti na ovaj susret. Gosti su na poluvremenu imali dva gola prednosti, a posebno raspucani bili su u drugom dijelu. Jedini gol za Tekstilac postigao je Ćurković u 65. minuti.

OSK je u tri dosadašnja kola prikupio pet bodova, a Tekstilac tek jedan. U četvrtom kolu OSK gostuje kod Mračaja, dok će tekstilac biti domaćin Mladosti iz Prološca.