Rapsodija OSK-a protiv Zagore, pet golova u prvih 45 minuta

Sjajnom utakmicom i visokom pobjedom protiv Zagore OSK se oprostio od sezone…

OSK – Zagora 5:2 (5:0)

Otok – SC Gola Brda
Sudac: Renato Lacić (Split)
Strijelci: 1:0 Tadić (7.), 2:0 Barać (17.), 3:0 Tadić (22.), 4:0 Barać (30.), 5:0 Spajić (41.), 5:1 Abramović (64.), 5:2 Gabrić (77.)
Najbolji igrač: Duje Tadić (OSK)

OSK: Cvrlje, Barać, M. Bašić (od 78. Vuleta), P. Bašić (od 58. Milanović-Trapo), Matijašević, Tadić, Romac, Spajić (od 64. Džimbeg), Norac-Kevo, Radman Livaja (od 78. Lopar), Mihanović (od 58. I. Bašić).

Zagora: Paić, Abramović, Petranić (od 46. Bulat), Slugan, Rajčić (od 46. Ćaleta), Bitunjac (od 46. Sablić), Glavaš, Gabrić, Barada (od 46. Lukić), Božić, Krajina.

Poluvrijeme iz snova, koje je zaključeno s nevjerojatnih 5:0, otvorio je Tadić u sedmoj minuti pogotkom za 1:0, a nastavio je Barać u 17. kada je pogodio poslije ubačaja strijelca prvog gola.

U 22. minuti uloge su se okrenule, Barać je asistirao, a Tadić zabio za 3:0. Barać je ubrzo i sam zabio svoj drugi, a OSK-ov četvrti gol, ovog puta na ubačaj Mihanovića.

Četiri minute prije odlaska na odmor Spajić je prizemnim udarcem postavio nevjerojatnih 5:0, što je bio i rezultat poluvremena.

U nastavku su oba trenera dosta mijenjala, A to je donijelo Zagori dva gola. Prvi je postigao Abramović poslije kornera u 64. minuti, a drugi Gabrić iz odbijanca u samoj završnici utakmice.