Rukometašice Sinja porazom okončale prvoligašku sezonu

U posljednjem prvoligaškom nastupu Sinj je poražen u Sesvetama…

Sesvete – Sinj 36:29 (17:14)

Sesvete – SD Gimnazije Sesvete
Suci: Siniša Bosak i Željko Herceg

Sesvete: Mamić (4 obrane), Lujić (7), Tupek (6), Bešen (2), Grlić (6), Burić (4), Cvitanović (2), Brkić (1), Lovrenčević, Gavrilović (1), Jurina (2), Lalić (3), Ćoraš, Gunjević (1), Lukić (1), Beličev (9 obrana).

Sinj: Ćosić-Dragan (1 obrana), Pletikosić (4), Bešljić, Kljaković-Gašpić (2), Mažurin (9), Crnčević, Vugdelija (4 obrane), Mravak (1), Ugrin (2 obrane), Lovrić (9), Zorica (4).

Sedmerci: Sesvete 5/6; Sinj 4/7
Isključenja: Sesvete 6 minuta; Sinj 4 minute

Sinj je odlično otvorio utakmicu i brzo stigao do prednosti od 3:0, a kasnije je bilo i 6:3. Međutim, tada se bude i domaće koje prvo serijom od 3-0 hvataju egal, a ubrzo i preuzimaju vodstvo.

Nova serija od tri pogotka Sesvete je odvela na tri razlike, nešto poslije i na četiri, dok je poluvrijeme završilo rezultatom 17:14.

Domaće rukometašice u drugom su dijelu tijekom svih 30 minuta držale Sinjanke na sigurnoj distanci tako je izostala zanimljivija završnica. Na kraju plus šest u korist Sesveta (35:29).

Ovim porazom Sinj je sezonu zaključio na 13. poziciji s tek pet osvojenih bodova, odnosno dvije pobjede i jedan remi, zbog čega napušta prvoligaško društvo.