Rukometašice Sinja 17. poraz u sezoni upisale su u Zagrebu od Lokomotive…

Lokomotiva – Sinj 34:23 (14:12)

Zagreb – Dom sportova
Suci: Antonio Jurić, Deni Jurić

Lokomotiva: Ivančok (8 obrana), P. Posavec (2), Kaselj, Fureš, Šimara (6), S. Posavec (5), Ćurić (2), Vojnović, L. Kalaus (6), D. Kalaus, Japundža (5), Bilandžić (2), Sedloska, Gavrić (3), Prkačin (3), Bešen (13 obrana).

Sinj: Ćosić-Dragan (1 obrana), A. Zorica, Pletikosić (1), Bešljić, P. Zorica, Mažurin (4), Lj. Plazibat (4), Čović (1), Crnčević (7), Vugdelija (15 obrana), Mravak (2), Lovrić, Paštar (4).

Isključenja: Lokomotiva 12 minuta; Sinj 4 minute
Sedmerci: Lokomotiva 2/4; Sinj 6/7

Iznenađujuće dobro Sinj se držao u cijelom prvom poluvremenu, imao je u nekoliko navrata i vodstvo, ali prednost na poluvremenu ipak bila na strani Lokomotive (14:12).

Dobro izdanje Sinja nastavilo se i u nastavku, Lokomotiva se nije uspijevala odvojiti pa je u 40. minuti i dalje bilo svega dva gola razlike (19:17).

U narednom razdoblju od šest minuta Lokomotiva ulazi u seriju od pet golova, odlazi na plus sedam i definitivno rješava pitanje pobjednika.

U konačnici je susret zaključen s 11 razlike, malo i previše u odnosu na viđeno.

U redovima Sinja sedam golova postigla je Crnčević, dok su po četiri zabile Mažurin, Plazibat i Paštar, a treba istaknuti i 15 obrana Vugdelije.

U sljedećem kolu, koje se igra 10. travnja, Sinj igra protiv Podravka Vegete.