svabo

Sutra počinje Memorijalni turnir ‘Triljski branitelji 2021.’

Autor/ica
Objavljeno: 16 rujna, 2021
SC Zdenko Pavela Cato teren

Memorijalni nogometni turnir za dječake ‘Triljski branitelji’ ovog vikenda imat će svoje 14. izdanje i okupiti 17 ekipa s područja Splitsko-dalmatinske županije. Turnir pod pokroviteljstvom Grada Trilja organizira NK Čaporice-Trilj i dio je manifestacije ‘Mihovilski dani’ Grada Trilja.

Natjecanje će trajati od 17. do 19. rujna na ŠRC Zdenko Pavela-Cato u Čaporicama, a okupit će dvije kategorije dječaka, i to 2011. i 2013. godište.

Generacija 2011. godište
Grupa A:

NK ČAPORICE – TRILJ
NK JUNAK 2
NK IMOTSKI 1991
NK OSK 2

Grupa B:

NK JUNAK
NK DALMATINAC (OŠ HAJDUK)
NK OSK
NK URANIA

Petak 17.9.2021.

14.00 NK ČAPORICE-TRILJ – NK JUNAK 2
14.50 NK JUNAK 2 – NK OSK 2
15.40 NK OSK 2 – NK IMOTSKI 1991
16.30 NK IMOTSKI 1991 – NK JUNAK 2
17.20 NK OSK 2 – NK ČAPORICE-TRILJ
18.10 NK ČAPORICE-TRILJ – NK IMOTSKI 1991

Subota 18.9.2021.

8.00 NK JUNAK – NK DALMATINAC (OŠ HAJDUK)
8.50 NK DALMATINAC (OŠ HAJDUK) – NK OSK
9.40 NK OSK – NK URANIA
10.30 NK URANIA – NK JUNAK
11.20 NK JUNAK – NK OSK
12.10 NK DALMATINAC (OŠ HAJDUK) – NK URANIA

2013. godište
Grupa A:

NK ČAPORICE-TRILJ
NK IMOTSKI 1991
NK JUNAK
NK UNION

Grupa B:

HNK HAJDUK
NA NAŠ PONOS
NK JADRAN KS
NK DALMATINAC (OŠ HAJDUK)

Subota 18.9.2021.

8.00 HNK HAJDUK – NA NAŠ PONOS
8.50 NA NAŠ PONOS – NK JADRAN KS
9.40 NK JADRAN KS – NK DALMATINAC (OŠ HAJDUK)
10.30 NK DALMATINAC (OŠ HAJDUK) – HNK HAJDUK
11.20 HNK HAJDUK – NK JADRAN KS
12.10 NA NAŠ PONOS – NK DALMATINAC (OŠ HAJDUK)
14.00 NK IMOTSKI 1991 – NK JUNAK
14.50 NK JUNAK – NK UNION
15.40 NK UNION – NK ČAPORICE-TRILJ
16.30 NK ČAPORICE-TRILJ – NK IMOTSKI 1991
17.20 NK IMOTSKI 1991– NK UNION
18.10 NK JUNAK – NK ČAPORICE-TRILJ

Završnica:

Nedjelja 19.9.2021.

14.00 A1 – B2 (2011.) (I)
14.00 A1 – B2 (2013.) (I)
14.50 B1 – A2 (2011.) (II)
14.50 B1 – A2 (2013.) (II)
15.40 3. mjesto: Poraženi I – Poraženi II ( 2011.)
16.30 3. mjesto: Poraženi I – Poraženi II (2013.)
17.20 Finale: Pobjednik I – Pobjednik II (2011.)
18.10 Finale: Pobjednik I – Pobjednik II (2013.)
19.15 – Dodjele medalja i pehara

Po dvije prvoplasirane ekipe iz svake skupine pojedinih kategorija plasirat će se u polufinale. Završnica turnira igra se u nedjelju 19. rujna s početkom u 14 sati.

Organizator NK Čaporice-Trilj i veterani Nk Čaporice-Trilj zahvaljuju svima koji su omogućili ovaj turnir kao i Gradu Trilju na podršci.

Print Friendly, PDF & Email

Na vrh