Torcida Kavana Otok pobjednik humanitarnog turnira, sredstva idu “Juraj Bonačiju” u Sinj

Objavljeno: 25 srpnja, 2021
Zajednička fotografija uoči revijalne utakmice Turnir Otok

U subotu je odigran finalni dan humanitarnog malonogometnog turnira “Otok 2021” koji je trajao tri dana i na kojem su se prikupljala sredstva za centar “Juraj Bonači” u Sinju, a pobjednik je momčad Torcida Kavana Otok koja je u finalu bila bolja od MNK Brnaze rezultatom 5:2.

Treće mjesto osvojili su veterani OSK-a pobjedom 3:1 protiv momčadi Japirko Trajektna luka.

Uoči finalne utakmice odigrana je i revijalna utakmice između momčadi UHDDR Općina Otok i HOS-Kutina koju je predvodio Damir Markuš, dragovoljac Domovinskog rata i vukovarski branitelj, a iako je rezultat bio sporedan kažimo kako su domaćini pobijedili rezultatom 4:1.

Torcida Kavana Otok mjesto

Za pravu vatrenu atmosferu pobrinuli su se organizatori te nakon himne i minute šutnje s prvim taktovima pjesme “Lijepa li si” upalili bengalke i podignuli cijelu atmosferu.

Pehare i zahvalnice momčadima su uručili Damir Markuš, Ante Vrdoljak iz UHDDR Općine Otok te Frano Elek u ime organizatora, a dodajmo i kako se na poluvremenu finalne utakmice održala i lutrija u kojoj je glavna nagrada bio dres igrača Hajduka Marka Livaje s potpisima svih igrača.

Organizatori se zahvaljuju svim momčadima na sudjelovanju kao i svim posjetiteljima koji su pomogli u ispunjavanju humanog cilja.