extrametal

Treća HNL: OSK ispustio pobjedu, Hrvacama poraz na Korčuli

Objavljeno: 16 rujna, 2020
Osk

OSK je bio blizu pobjede u Vodicama, tek minutu je bio udaljen od slavlja, što se ne bi moglo reći za Hrvace koje su s 2:0 poražene na Korčuli…

Hrvace su gostovale u Blatu na Korčuli i nisu se baš najbolje provele. Nakon dvije domaće pobjede momčad Ivana Radeljića poražena je rezultatom 2:0. Oba gola za Zmaj postigao je Marinović, prvi u 26. minuti, a drugi nakon nove tri minute igre.

OSK je i u svom trećem nastupu, drugom gostovanju, remizirao. Ovog puta raspored ga je vodio u Vodice koje su povele nakon 15 minuta igre golom Petričevića. Za 1:1 u 19. minuti je pogodio Kuliš, a bio je to i rezultat poluvremena.

U drugom dijelu za preokret otočke momčadi zabio je Tadić u 65. minuti, da bi izjednačenje stiglo iz najstrože kazne i to u posljednjoj minuti susreta. Realizator je bio Perica.

Hrvace su ovog vikenda domaćin Uskoku, a OSK Zmaju iz Blata.