fruhwald

Treća HNL: Porazi OSK-a i Hrvaca

Objavljeno: 5 lipnja, 2021

U pretposljednjoj dionici trećeligaškog prvenstva Hrvace i OSK su upisali gostujuće poraze…

Hrvace su gostovale u Unešiću kod Zagore koja je slavila rezultatom 2:1. Domaćin je poveo golom Božića u 32. minuti, a na 2:0 povisio je Slugan u 77. minuti. Jedini gol Hrvaca postigao je Hrgović u posljednjoj minuti susreta.

OSK je poraz od 3:0 potpisao u Metkoviću. Neretva je u vodstvo stigla golom Jerkovića u 18. minuti, a taj rezultat potrajao je sve do 54. kada je isti igrač zabio za 2:0. Konačnih 3:0 postavio je Batinović u 77. minuti. OSK je od 70. minute igrao s igračem manje zbog isključenja vratara Markulina.

Trećeligašima je preostalo odigrati još jedan susret u kojem će OSK biti domaćin Zagori, a Hrvace Primorcu iz Biograda.