Županijski nogomet: Glavičani sredili Adriatic za šestu pobjedu u nizu

Objavljeno: 22 studenoga, 2020

U desetom kolu prvenstva Druge ŽNL najviše razloga za zadovoljstvo imali su Glavice i Trilj…

Glavice su upisale već šestu pobjedu u nizu, što se odavna ne pamti u redovima Crvenih. Iako, do pobjede Glavičani nisu lako došli kako se to moglo očekivati s obzirom na odličnu formu i domaći teren. Kažimo i kako je uoči početka susreta održana je i minuta šutnje za jednog od najdugovječnijih predsjednika Glavica Antu Romca – Bilog.

Gosti su poveli u 17. minuti, a do poravnanja domaći dolaze tek u 49. golom Modrića, da bi desetak minuta kasnije prednost ponovno bila na strani Adriatica. Glavice su do preokreta stigle u 85. i 93. minuti utakmice, drugim golom Modrića za 2:2 i Matasa koji je zabio za pobjedu.

Pobjedi se u ovom kolu veselio i Trilj koji je bio bolji od Vrlike. Domaće je u vodstvo doveo I.N. Vukas u devetoj minuti, a u 31. Boduljak pogađa za 1:1. Novu prednost domaćinu donosi Kurtović-Vileta u 41. minuti, a dvije minute poslije za novo poravnanje strijelac je Vicić. Konačan rezultat postavljen je u 45. minuti autogolom Kosorčića.

Čaporice nisu bile uspješne ovog vikenda. Dalmatinac je slavio s 4:2, a golove za Čaporice postigli su Perišić i Bravić. Susret Trogira i Tekstilca odgođen je za 5. prosinca.