Županijski nogomet: Glavice i Čaporice pobjednički, Tekstilcu drugi poraz

Objavljeno: 11 listopada, 2020

U drugom razredu županijskog nogometa Glavice i Čaporice upisali su pobjede, a Tekstilac je upisao poraz na svom terenu…

Drugi poraz u nizu upisao je sinjski Tekstilac kojeg je u Sinju svladao HBDNK Mosor-Sv Jure rezultatom 3:1. Jedini gol za domaće postigao je Santo u 38. minuti za 1:1, ali u drugom dijelu gosti još dva puta pogađaju za pobjedu.

Glavice su na svom terenu nadvisile Mosor Žrnovnicu s 3:2. Poveli su gosti, nakon čega domaći preko Milanovića s bijele točke poravnavaju, da bi za potpuni preokret u 59. minuti pogodio Buljan. Mosor je u 68. minuti stigao do 2:2, a pobjedu domaćima donio je Poljak iz novog jedanaesterca.

Uvjerljivu pobjedu upisale su Čaporice u Vrlici. Do pobjede od visokih 4:0 goste su doveli dvostruki strijelci Tešija i Jurić.