Odbojka: Sinj poražen od Marčane

Objavljeno: 9 veljače, 2014

žok sinj

Sinjske odbojkašice ovog su vikenda krenule s drugim dijelom prvenstva u okviru 1. B lige. Nažalost po njih, u Sinju je pobjedu slavila Marčana.

Gošće iz Istre, ujedo i vodeća ekipa prvenstva, na kraju je slavila rezultatski uvjerljivo 3:0, no ne i igrački s obzirom da su im domaće u svakom setu puhale za vratom sve do same završnice.

Prvi set već po tradiciji najbolji je dio u utakmicama sinjskih odbojkašica, ali unatoč dobrom izdanju u tijesnoj završnici on je pripao gošćama (21:25).

Vrlo dobro su naše odbojkašice parirale i u nastavku susreta, imale svoje zapažene trenutke, a u trećem setu čak i dva napada pri rezultatu 22:22 za povratak u susret, što nisu iskoristile pa je s ukupnih 0:3 pobjedu slavila Marčana.

Priliku za popravak Sinjanke će imati u nedjelju, ponovno na domaćem parketu, kada im u goste stiže zagrebačka Fortis Volta.