OSK razbio Hrvace, Junak poražen od Mosora

Objavljeno: 2 veljače, 2014

nogomet

Sjajan početak priprema zabilježili su nogometaši OSK-a koji su na pomoćnom terenu u Hrvacama razbili istoimenog domaćina s visokih 4:1. U nedjelju ujutro na teren je istrčao i Junak koji je u Dugopolju poražen od Mosora s minimalnih 1:0.

HRVACE – OSK 1:4

Težak teren dočekao je nogometaše Hrvaca i OSK-a na pomoćnom hrvatačkom igralištu, no sudeći po konačnom rezultatu Otočanima to nije smetalo pa su tako propisno torpedirali najbolju trećeligašku obranu.

Domaćin je već nakon dvije minute igre došao u vodstvo golo Đipala, koji je nekoliko minuta potom zabio i svoj drugi pogodak, no ovaj put u vlastitu mrežu. Kako je vrijeme odmicalo OSK je preuzeo inicijativu što je naplatio i golom za 2:1 koji je postigao Grgat.

U nastavku susreta Otočani su ubacili u brzinu više i do kraja golovima Banić-Škoje stigli do uvjerljive pobjede od 4:1, za dobru atmosferu uoči nastavka priprema i proljetnog dijela prvenstva, sasvim dovoljno.

MOSOR – JUNAK 1:0

I drugi trećeligaš iz našeg kraja neslavno krenuo u ovaj konkretni, natjecateljski, dio priprema. Naime, nakon poraza od Hajduka (mladi igrači), danas je poraz zabilježila i prva postava Junaka i to od ligaških konkurenata iz Žrnovnice.

Jedini gol viđen je u ranoj fazi utakmice, zabio je Barbarić, a iako se mreže do kraja nisu tresle prigoda je bilo na obje strane. Treba naglasiti kako su pomalo i “presrčanu” predstavu isključenjem platili Gabrilo i Štimac.