Na ponos Grada Sinja! Splite stižemo!
Alkar je i drugi put ove sezone postao nacionalna sportska priča dana....
Izvor: www.sinj.hr
Sinj je najsigurniji hrvatski grad iznad 20.000 stanovnika. Pokazuju to rezultati velike analize sigurnih gradova koju je časopis ‘Zaštita’ proveo u suradnji s Ekonomskim institutom Zagreb na temelju podataka MUP-a za 2015. godinu.
Na Osmoj regionalnoj konferenciji Sigurnost gradova SIGG 2016. u Zadru proglašeni su rezultati natječaja i održana je svečana dodjela priznanja za najbolji projekt sigurnosti lokalne zajednice.
Konferencija se održava u organizaciji Hrvatskog foruma za urbanu sigurnost i časopisa ‘Zaštita’ tvrtke Tectus, a pod pokroviteljstvom Ministarstva unutarnjih poslova Republike Hrvatske i Grada Zagreba. Analizom je obuhvaćeno ukupno 29 gradova s populacijom većom od 20.000 stanovnika. Osim ukupne sigurnosti, analizirana je i stopa kriminaliteta te pojedinačna sigurnost gradova kada su u pitanju nasilna kaznena djela, imovinska kaznena djela, žrtve u prometu i zlouporaba droga.
Grad Sinj je sa stopom od 1.51 već tri godine zaredom najsigurniji grad u Hrvatskoj.
Alkar je i drugi put ove sezone postao nacionalna sportska priča dana....
Danas je u emisiji “100 ljudi 100 ćudi! gost bio trener Alkara...
Kada se, za kraj, kratkim pregledom osvrnemo na šetnju od Canalisova/Velikog mosta,...
U petom nastavku teksta ‘Biserna ogrlica Sinja, Jure Marasović piše o tvrđavi...
Objavljujemo četvrti dio teksta ‘Biserna ogrlica Sinja, Jure Marasovića. I u novom...
Objavljujemo treći dio teksta ‘Biserna ogrlica Sinja, Jure Marasovića, pod nazivom ‘Mostovi...
Objavljujemo drugi dio teksta ‘Biserna ogrlica Sinja, Jure Marasovića, pod nazivom ‘Europski’...
Čitatelj Ferate Jure Marasović, umirovljeni građevinski tehničar, podrijetlom iz triljskog kraja, koji je...