Sinjske odbojkašice poražene u Rijeci

Objavljeno: 10 studenoga, 2013

žok sinj

Odbojkašice Sinja s trećeg su se gostovanja vratile poražene i to na jednak način kao i prva dva puta. Ovog puta bolja od sinjske ekipe bila je riječka Drenova…

Sinjanke su u četvrtom kolu u Rijeci gostovale kod još jednog starosjedilaca u ligi, ekipe Drenove koja je očekivano došla do novih bodova, iako imale su i Sinjanke svoje prilike za eventualno iznenađenje.

Sinjske odbojkašice su, kao što je to bio slučaj i protiv Marčane te Fortis Volte, osvojile prvi set (22:25), no tada su popustile što su domaće djevojke iskoristile da prednost u setovima vrate na svoju stranu (25:16, 25:19).

Četvrti i, pokazalo se, posljednji set na utakmici protekao je u obostrano vrlo dobroj igri u kojoj su više mirnoće u samoj završnici imale Riječanke te su samim time slavile rezultatom 26:24, za ukupnih 3:1 u setovima.