Sinjskim mažoretkinjama dvije zlatne te po jedna srebrna i brončana medalja

Objavljeno: 25 lipnja, 2018
mazoretkinje00

Članice Sinjskih mažoretkinja u dobi od 6 do 12 godina osvojile dvije zlatne, jednu srebrnu i jednu brončanu medalju na 9. Regionalnom prvenstvu Dalmacije u mažoret plesu. Prvenstvo se održalo u subotu, 23. lipnja u Orebiću na Pelješcu.

Zlato su osvojile minime mlađe u kategoriji Grupa s rekvizitima od 8 do 10 godina i kadetkinje u kategoriji Tradicionalni mažoret ples od 10 do 12 godina.

Srebro su osvojile Lana Silić i Barbara Bazo u kategoriji Duo s rekvizitima od 10 do 12 godina.

Broncu su osvojile najmlađe mini mažoretkinje, kojima je ovo ujedno bilo i prvo natjecanje u kategoriji Tradicionalni mažoret ples od 6 do 8 godina.

Na natjecanju su sudjelovale i mažoretkinje iz Cavtata, Kaštela, Korčule, Segeta, Solina, Splita, Vela Luke i Orebića.

Završni nastup Sinjskih mažoretkinja za sezonu 17/18, na kojem će biti predstavljene sve koreografije nastale u ovoji sezoni, održati će se u srijedu 27. lipnja s početkom u 20 sati na Košarkaškom igralištu ili u Sportskoj dvorani, ovisno o vremenskim prilikama. Nakon toga sljedi ljetna stanka za mlađe sastave, dok će seniorski i juniorski sastavi ostati aktivni i preko ljeta, zbog mnogobrojnih nastupa koji ih očekuju.

Sinjskim mažoretkinjama i njihovim trenericama Vesni Samardžić, Tei Pavić i Ani Buljan čestitamo na još jednoj uspješnoj sezoni te im želimo sve najbolje u budućem radu.