Na ponos Grada Sinja! Splite stižemo!
Alkar je i drugi put ove sezone postao nacionalna sportska priča dana....
Klub Sinjana Zagreb nastavlja sa svojim aktivnostima i u 2020. godini, i to već tradicionalno s premijernom predstavom Sinjskog pučkog kazališta.
Nakon Sinja i niza drugih gradova u subotu, 15. veljače s početkom u 19 sati u kino dvorani Studentskog doma ‘Stjepan Radić’ na Savi održat će se zagrebačka premijera predstave ‘Diva Grabovčeva’.
Predsjednik Kluba Sinjana u Zagrebu Davor Varenina pozvao je sve studente i Sinjane da svojoj nazočnošću uveličaju predstavu:
‘Nadamo se da ćemo svojim dolaskom na predstavu još jednom nagraditi trud i entuzijazam sinjskih zaljubljenika glume i kazališta, a Klub Sinjana će uvijek u okviru svojih mogućnosti biti na usluzi svima iz Sinja i Cetinskog kraja koji svoj rad i djela imaju želju pokazati i prikazati u Zagrebu’.
Alkar je i drugi put ove sezone postao nacionalna sportska priča dana....
Danas je u emisiji “100 ljudi 100 ćudi! gost bio trener Alkara...
Kada se, za kraj, kratkim pregledom osvrnemo na šetnju od Canalisova/Velikog mosta,...
U petom nastavku teksta ‘Biserna ogrlica Sinja, Jure Marasović piše o tvrđavi...
Objavljujemo četvrti dio teksta ‘Biserna ogrlica Sinja, Jure Marasovića. I u novom...
Objavljujemo treći dio teksta ‘Biserna ogrlica Sinja, Jure Marasovića, pod nazivom ‘Mostovi...
Objavljujemo drugi dio teksta ‘Biserna ogrlica Sinja, Jure Marasovića, pod nazivom ‘Europski’...
Čitatelj Ferate Jure Marasović, umirovljeni građevinski tehničar, podrijetlom iz triljskog kraja, koji je...