BELAN VRLIKA PIJACA  MIJETON hrv solar COMMODO OMNIA FIS Z&T

Sinjani pohrlili u Božićni studio Fotokluba Split

Autor/ica
Objavljeno: 10 prosinca, 2023
Bozicni studio

Tekst/Foto: Ana Žanko

Jučer je u okviru programa Adventa u Sinju u Gradskoj galeriji Sikirica bio postavljen Božićni studio ekipe Fotokluba Split koja je cijeli dan fotografirala i poklanjala fotografije svima koji su se odlučili stati ispred objektiva. Od 10 do 18 sati u veselom ozračju zabave, smijeha, i poklona za najmlađe nizale su se sjajne fotografije, a raskošno uređen set oduševio je sve prisutne.

Ispred Fotokluba fotografirao je sjajni Antonio Stipinović, a za dizajn studija, pripremu i print fotografija zaslužene su Iris Ban i Diana Junaković, također dugogodišnje članice Fotokluba Split.

Iz Fotokluba Split poručuju kako su iznimno zadovoljni odazivom Sinjana i Cetinjana, i kako je iz godine u godinu njihov božićni studio sve posjećeniji i posjećeniji, pa je i radost veća. – Mi smo doista oduševljeni odazivom, i toliko smo uživali cijeli dan – u druženju, fotografiranju, dječjim igrama, pa čak i pjesmi – da jedva čekamo iduće izdanje.

 

ferata@ferata.hr
0997370409