mudrica pijaca  MIJETON hrv solar FIS galerijasikirica

Babić o radu Povjerenstva za sinjski HDZ

Autor/ica
Objavljeno: 6 prosinca, 2013

babic_brkic

Predsjednik Povjerenstva za sinjski HDZ Ante Babić, potvrdio nam je da je početkom ovoga tjedna održan sastanak Povjerenstva na kojemu je nazočio i glavni tajnik HDZ-a Milijan Brkić.

Uz članove Povjerenstva i glavnog tajnika HDZ-a, na sastanku su bili i članovi raspuštenog Gradskog odbora, bivši predsjednici temeljnih ogranaka, članovi Zajednice žena Katarina Zrinska, mladeži HDZ-a i stranački vijećnici u sinjskom Gradskom vijeću.

Saborski zastupnik i predsjednik Povjerenstva Ante Babić, demantirao je kako se na sastanku razvila žestoka rasprava među članovima sinjskoga HDZ-a.

‘Ne bih to tako rekao. Činjenica je da je HDZ u Sinju izgubio izbore, a nije trebao. Sama rasprava je bila u duhu konsolidacije stranke, s manjim osvrtom na prošlost, a sa većim naglaskom na budućnost. Nisam primijetio nekakve posebne struje’, kazao nam je Ante Babić.

Babić ističe kako će u narednim danima uslijediti niz sastanaka s bivšim predsjednicima temeljnih ogranaka, vijećnicima u Gradskom vijeću Grada Sinja i članovima Gradskog odbora.

‘Vidljiv je potencijal sinjskog HDZ-a, koji je zaista velik i značajan. Po meni je to jedan lijep i poželjan mozaik. U njemu možda neki kamenčići nisu dobro postavljeni, a na nama je da ih dobro posložimo. Upravo zbog toga ćemo održati nekoliko sastanaka sa bivšim predsjednicima temeljnih ogranaka, vijećnicima u Gradskom vijeću Grada Sinja i članovima Gradskog odbora. Nakon svih tih razgovora donijet ćemo jedan zaključak koji će dovesti do provedbe izbora u temeljnim ograncima, a nakon toga i do samih izbora za Gradski odbor HDZ-a Sinj’, naglasio je Ante Babić.

Prema riječima predsjednika povjerenstva za sinjski HDZ Ante Babića, novi Gradski odbor HDZ Sinj i njegovo vodstvo trebalo bi biti izabrano krajem veljače 2014. godine.

ferata@ferata.hr
0997370409