TOMMY mel

Pripreme: Slavlje Tekstilca, poraz OSK-a

Objavljeno: 13 kolovoza, 2015

Tekstilac 2

Osk i Tekstilac u srijedu su odigrali nove pripremene dvoboje u kojima je otočka momčad poražena u Žrnovnici, dok je sinjska upisala pobjedu protiv Vrlike…

Peti pripremni ogled OSK je odigrao u Žrnovnici, no donio mu je on i treći uzastopni poraz, nakon dva upisana na Memorijalu “Luka Erceg i Ivan Kamber” koji se igrao proteklog tjedna.

Iako se u dvoboju Mosora i OSK-a na odmor otišlo bez golova, u svega 20-ak minuta nastavka Mosor je zabio tri gola, a počasni pogodak za goste zabio je Matijašević, pet minuta prije kraja. Novi ogled OSK će imati u nedjelju protiv sinjskog Junaka.

Vrlo dobru utakmicu odigrao je Tekstilac protiv Vrlike koju je svladao rezultatom 3:0. Sva tri gola ua sinjsku momčad zabio je Ramljak. Već sutra (četvrtak) Tekstilca čega i ogled protiv Glavica.

Kažimo i to kako je izgledno da Tekstilac u narednoj sezoni ponovno bude dio prvog ranga županijskog nogometa, ali i to da će Vrlika od naredne sezone biti dio Nogometnog saveza županije šibensko-kninske.