Ekipa C.B. Samson pobjednik turnira na male branke

Objavljeno: 3 rujna, 2013
umn3

Završen je jubilarni 20. turnir na male branke koji se na starom košarkaškom igralištu kod kina odvijao u organizaciji Udruge za mali nogomet Sinj. Pobjednik turnira je ekipa C.B. Samson.

Na turniru su sudjelovale 32 ekipe te 5 ekipa veterana. U finalnoj utakmici ekipa C.B. Samson pobijedila je ekipu Noa skin rezultatom 3:1 te se tako okitila titulom pobjednika ovogodišnjeg turnira. Za pobjedničku ekipu nastupili su Krešo Vranješ (vratar), Matija Babić, Toni Legčević, Robert Pavičić, Toni Kovačević i Ivan Radić. Boje Noa skina branili su Ivica Zorica, Matej Gabrilo, Mirko Efendić, Krešimir Maretić, Stipe Kunac i Stjepan Šandrić.

Dodajmo kako je 3. mjesto osvojila ekipa Živa voda Dicmo Kraj, koja je u utakmici za treće mjesto pobijedila ekipu Marina dizajn rezultatom 2:1. Najbolji igrač turnira je bio Krešo Maretić iz ekipe Noa skin.

U finalnoj utakmici veteranskog dijela turnira najbolja je bila ekipa Suhač commerca koja je sa 4:2 pobijedila ekipu BP.53. Treće mjesto osvojila je ekipa Fantazija koja je rezultatom 2:1 pobijedila ekipu Kamen Buljan.

Turnir je protekao u sportskom duhu i bez ikakvih izgreda. Posjećenost je bila jako dobra, s obzirom da su dani Alke i Velike Gospe završili prije završnice turnira.

Udruga se zahvaljuje svima onima koji su doprinijeli da ovaj turnir prođe u najboljem sportskom duhu,a posebno Gradu Sinju i Maliganima. Zahvaljujemp i svim ekipama koje su sudjelovale na turniru, s nadom da se vidimo i slijedeće godine. Zahvaljujemo se i sucima Anti Podrugu i Mariju Jadrijeviću koji su profesionalno odsudili ovaj turnir, sa najvišim ocjenama svih sudionika turnira.