Hrvace su na domaćem terenu prilično neočekivano poražene od Neretve…

Hrvace – Neretva 2:3 (1:1)

Hrvace – Igralište u Hrvacama
Sudac: Dario Kulušić (Šibenik)
Strijelci: 0:1 Jelavić (38.), 1:1 Andrić (40.), 1:2 Zovko (55.), 1:3 Okić (62.), 2:3 Udovičić (84.)

Hrvace: Vugdelija, Banić, Milinović, Čeko, L. Stefanović (od 76. Ljubić), Hrgović (od 58. Udovičić), Grgat, Andrić, Kekez (od 66. Visković), T. Stefanović (od 58. Ivanović), Plavša.

Neretva: Kozina, Kuran, Miličević, Jelavić, Okić (od 76. Jerković), Marić (od 76. Batinović), Zovko (od 66. Tomas), Pehar (od 66. Prskalo), Raguž, Rodin, Čupić.

Hrvace su Neretvu dočekale u dobroj formi, poslije niza pobjeda i prolaska u Kupu, ali na kraju slavili su gosti.

U 38. minuti Jelavić je doveo svoju momčad u vodstvo, ali samo dvije minute poslije Andrić zabija za 1:1, što je bio i rezultat poluvremena.

Početkom nastavka, točnije u 55. minuti Zovko ponovno prednost vraća na stranu Neretve, da bi sedam minuta poslije Okić pogodio i za 1:3.

Hrvace su potom svim snagama napale gol gostiju, ali tek je Udovičić u 84. minuti uspio smanjiti na konačnih 3:2.

U sljedećem kolu Hrvace gostuju kod Zagore u Unešiću.