sdp

Hrvace uvjerljive protiv korčulanskog Zmaja

Objavljeno: 3 travnja, 2021
Hrvace

Hrvace su upisale uvjerljivu pobjedu protiv Zmaja iz Blata kojom su i dalje ostale u utrci za sam vrh poretka…

Hrvace – BŠK Zmaj 4:0 (1:0)

Hrvace – Igralište u Hrvacama
Sudac: Ante Žilić (Škabrnja)
Strijelci: 1:0 Visković (39.), 2:0 Udovičić (49.), 3:0 Andrić (64.), Banić (82.-11m)

Hrvace: Vugdelija, Visković, Milinović, Čeko, Škarić (od 80. Banić), Andrić (od 86. L. Stefanović), Ivanović (Ribičić), Grgat, Kekez, Udovičić (od 86. T. Stefanović), Plavša (od 80. Hrgović).

BŠK Zmaj: Viduka, Ercegović, Ljutić, Sardelić, Terzić (od 86. Marov), Marinović, Zubak, Etiene, Kordić, Djombi, Bukvašević.

Bila je to uvjerljiva predstava Hrvaca koje su od prve minute zagospodarile terenom i sve do kraja utakmice bile kudikamo bolji suparnik, što će i konačnih 4:o dovoljno potvrditi.

Za vodstvo Hrvaca zabio je Visković u 39. minuti, glavom nakon kornera i time postavio rezultat prvog dijela.

U drugom dijelu domaći su potvrdili kvalitetu i zabili još tri gola. Tako je u 49. minuti Udovičić realizirao brzi kontranapad i time utakmicu usmjerio u mirnije vode.

Na 3:0 povisio je Andrić iz odbijanca poslije pokušaja Udovičića u 64. minuti, dok je konačan rezultat u 84. postavio Banić udarcem iz najstrože kazne.

U sljedećem kolu Hrvace gostuje kod Uskoka.