svabo

Lokalni rukometni derbi završen slavljem Kamička

Objavljeno: 6 listopada, 2013
Kamičak-Trilj

Rukometaši sinjskog Kamička na sjajan su način, pobjedom protiv Trilja PV, otvorili drugoligašku sezonu…

Već prvo kolo drugoligaškog prvenstva donijelo je veliki susjedski derbi Kamička i Trilja Pršut Voštana koji je na kraju završen zasluženim slavljem domaćih rukometaša.

Kamičak je izuzev nekoliko uvodnih minuta dvoboja te kraja prvog dijela u potpunosti nadigrao svog velikog rivala i bez većih problema stigao do prvih bodova.

Sinjani su se zarana odvojili na četiri-pet golova razlike, međutim, krajem prvog dijela su posustali i dozvolili priključak Triljanima, a u 31. minuti semafor je pokazivao tek plus 1 u njihovu korist. Nakon toga Kamičak ubacuje u brzinu više, ponovno se odvaja i bez problema privodi susret kraju uz konačnih 31:26.

Najraspoloženiji u redovima Kamička bili su Vučković s osam, Šimleša sa sedam te Grubišić-Čabo sa šest postignutih golova. S druge strane goste su predvodili Brčić i Kovačević s po sedam golova, dok je Budić-Leto zabio gol manje.