Novo slavlje Hrvaca, remi Junaka

Objavljeno: 13 listopada, 2013
hrvace

Deseto trećeligaško kolo Hrvacama je donijelo nova tri boda s kojima su skočili na četvrto mjesto u poretku, dok je Junak u završnici susreta stigao do boda u Unešiću…

HRVACE – OMIŠ 1:0

Hrvace su nakon dosta borbe i zalaganja uspjele slomiti vrlo organizirani Omiš u utakmici koja je ponudila dva vrlo odlučna protivnika, ali također treba naglasiti da je domaćin ipak pokazao nešto više i zasluženo slavio.

Trenutak odluke zbio se u 75 minuti kada je iz slobodnog udarca Marunica sjajno odapeo i pogodio za slavlje svoje momčadi (slika!), a do kraja susreta mogli su i podebljati gol učinak, međutim, izostala je konkretnija završnica.

Ovom pobjedom Hrvace su došle do četvrte pozicije, 17 bodova ukupno i svega dva boda od čela ljestvice.

ZAGORA – JUNAK 2:2

Sinjski Plavi su se s još jednog gostovanja vratili neporaženi, što je u svakom slučaju dobra vijest ako se u obzir uzme prilično neugodna trećeligaška zbilja i na trenutke vrlo čudan sudački kriterij na strani.

Već nakon 27. minuta igre mreže su se tri puta tresle, od čega ona Junakova dva puta. Poveli su domaći već u drugoj minuti, Sinjani izjednačili golom Budimira u 19., a do nove prednosti Unešićani dolaze u već spomenutoj 27. kada za 2:1 zabija Maleš.

Ipak, bolja igra Plavih u nastavku nagrađena je novim golom koji je postigao Bajić u 84., što se pokazalo i kao konačan rezultat. Bod Junaku značio je pad na ljestvici pa sada drži sedmo mjesto s osvojenih 16.