Odbojakišice Sinja slavile novu prvenstvenu pobjedu

Objavljeno: 20 siječnja, 2021

Odbojkašice Sinja stigle su do pete prvenstvene pobjede, ali dosta teže od očekivanog…

Dolazak posljednjeplasirane ekipe u prvenstvu obično znači i nešto lakši put do bodova, ali ovog puta to nije bio slučaj, jer Sinju je bilo potrebno pet setova da upiše nove bodove.

Sinjanke su nakon relativno lako osvojenog prvog seta u drugom slavile tek na razliku poena, ali nakon tih 2:0 očekivalo se da će gošće dodatno pasti, međutim, nastavak utakmice je ponudio dramu.

U samoj završnici trećeg seta riječka ekipa je pokazala više mirnoće i smanjila zaostatak, da bi na valu tog ostvarenja u četvrtom potpuno izdominirala i odluka o pobjedniku preselila se u peti set.

Na kraju, Sinj je ipak uspio podignuti nivo igre kada je to bilo najpotrebnije te slaviti u uzbudljivoj završnici rezultatom 16:14.