Odigrano drugo kolo Kupa NSŽSD-a

Objavljeno: 5 svibnja, 2021

U utorak i srijedu odigrano je drugo kolo Županijskog nogometnog kupa u kojem su nastupili i naši predstavnici…

Junak je za protivnika imao Adriatic kojeg je u gostima na SC Hrvatskih vitezova svladao rezultatom 4:0, pri čemu su golove postigli Jenjić, Fuštin, Barać i Držak.

Jednako uvjerljiv bio je i OSK koji je u Glavicama domaćina slomio tek u nastavku. U razdoblju od 53. do 72. minute za OSK su zabijali Barać, Kuliš, Tadić, L. Bašić.

U osminu finala idu i Hrvace koje su bez borbe prošle dalje, nakon što je Vrlika odustala od natjecanja.

U prvoj rundi natjecanja, koja se igrala posljednjeg dana ožujka, svoj nastup u Kupu završili su Tekstilac (Vrlika – Tekstilac 4:0), Čaporice (Čaporice – Mosor sv Jure 1:2) i Trilj (Adriatic – Trilj 2:1)