sdp

OSK deklasirao Vodice za prvu proljetnu pobjedu

Objavljeno: 3 travnja, 2021
OSK logo

Konačno se otvorilo i igračima OSK-a koji su slavili visoku pobjedu nad suparnicima iz Vodica…

OSK – Vodice 4:0 (3:0)

Otok – SC Gola Brda
Sudac: Ante Terzić (Split)
Strijelci: 1:0 Tadić (38.), 2:0 Barać (45.), 3:0 Barać (45+1), 4:0 Kuliš (93.)
Najbolji igrač: Stipe Barać (OSK)

OSK: Cvrlje, Barać, P. Bašić, I. Bašić, Matijašević, Tadić (od 69. Vukušić), Romac (od 82. Radman-Livaja), Spajić, Norac-Kevo, Mihanović (od 77. L. Bašić), Kuliš.

Vodice: Mihaljević, Martinović, Spahija, Mena, Prpić, N. Marić (od 46. Barišić), Šare, I. Marić 6, Petričević (od 75. Tabula), Jelić, Gulam (od 46. Munega).

OSK je na prvi gol čekao do 38. minute. Mihanović je povratnom loptom uposlio Kuliša kojem vratar gostiju brani, ali na odbijancu je prvi bio Tadić koji pogađa za 1:0.

U samoj završnici briljirao je Barać. Prvo je u 44. minuti Barać primirio jednu dugu loptu i dao je za Kuliša na kojem je načinjen prekršaj. Loptu je uzeo Barać te iz slobodnog udarca krasno pogodio za 2:0.

Samo minutu poslije Tadić je probio po lijevoj strani i pravovremeno dodao za Baraća koji takvu priliku ne propušta i donosi svojoj momčadi veliku prednost od 3:0.

Priliku za kakvu takvu nadu Vodice su propustile početkom nastavka, ali tom se prilikom istaknuo Cvrlje obranom.

OSK je imao još nekoliko prilika, tražili su domaći i jedanaesterac na Baraću, da bi na kraju u četvrtoj minuti nadoknade Kuliš poentirao na ubačaj Baraća iz kornera.

OSK u sljedećem kolu gostuje u Blatu na Korčuli.