OSK i Dugopolje u finalu Memorijala

Objavljeno: 11 kolovoza, 2013

nogomet-lopte

Danas će se u finalu 22. Memorijalnog turnira Luka Erceg i Ivan Kamber u Otoku sastati domaćin OSK i Dugopolje, dok će za treće mjesto razigrati poraženi dvojac Hrvace i Junak.

U prvom polufinalu županijski ligaš OSK u potpunosti je nadigrao Junaka, uvjerljivo ga porazivši rezultatom 3:0. Otočani su poveli već nakon 11. minuta igre kada je Grgat nakon sjajnog prodora zabio za 1:0. Već u 23. Dukić je glavom povisio na 2:0, a isti igrač postavio je i konačan rezultat u 51. minuti.

Drugi polufinale još uvjerljivije je otišao na stranu Dugopolja koje je pregazilo Hrvace s visokih 6:0, rezultatom postavljenim već nakon prvih 45 minuta igre, što dovoljno govori o dominaciji Dugopoljaca. Tri gola zabio je Bagarić, dva puta u listu se upisao Žuljević, a jednom Repić.

Finale između OSK-a i Dugopolja na rasporedu je danas u 18 sati, dok će u 16:00 za treće mjesto igrati Hrvace i Junak.