OSK i Glavice “uništa”, Tekstilac tek u “jedan”

Objavljeno: 3 studenoga, 2013

nogomet univerzalna

Sportski vikend nogometašima iz Cetinskog kraja donio je loše rezultate i jasno je da će ga svi zajedno što prije pokušati zaboraviti. OSK je još jednom neočekivano posrnuo na svom stadionu, Tekstilac nije uspio opravdati ulogu favorita, a novi poraz je stigao i na konto Glavica.

OSK – MLADOST (P) 1:2

Domaći porazi već su postali opasna navika nogometašima OSK-a. Treći po redu stigao je od prološke Mladosti, čime je otočki klub sada bitno otplovio od kursa kojeg je imao na početku sezone.

Iako su domaći poveli u 20. minuti, ostatak utakmice donio im je pregršt razloga za nezadovoljstvo. Domaći naprosto nisu nalazili načina za svladati vratara gostiju, što nije prošlo nekažnjeno, jer su Erceg u 32. te Goreta u 69. minuti sve preokrenuli u korist Mladostaša.

VINJANI – GLAVICE 2:1

Novi poraz stigao je i na adresu Glavica, što previše i ne čudi jer gostovanje u Vinjanima je sve samo ne lako. No, daleko od toga da Crveni nisu imali prilika i za nešto više od minimalnog poraza.

Naime, domaća realizacija je bila na zavidnom nivou, odakle i vodstvo od 2:0, dok su s druge strane Glavičani propustili realizirati neku od boljih prilika za gol. Tek krajem susreta postavljen je konačan rezultat od 2:1, doduše, prekasno za hvatanje barem jednog boda.

TEKSTILAC – JADRAN (S) 0:0

Još jedan gost uspio je sa sinjskog igrališta otići neporažen. Kada se očekivalo da Tekstilac potvrdi veliku pobjedu s Hvara iz prošlog kola, dogodio se novi kiks.

Baš kao i protiv Trogira domaći su napadali, stvarali prilike, ali i promašivali. Također, priliku za vodstvo imali su i iz najstrože kazne, međutim, čak niti to im nije bilo dovoljno za svladati žilave goste. Porazu unatoč, prvo mjesto na ljestvici i dalje je u njihovim rukama.