OSK i Sloga bez pobjednika

Objavljeno: 8 rujna, 2021
OSK logo

OSK je na domaćem terenu osvojio bod protiv Sloge iz Mravinaca. U odličnom prvom poluvremenu Otočani su mogli riješiti pitanje pobjednika, dok su se u nastavku stvari okrenule pa su s jednim bodom mogli biti i zadovoljni…

OSK – Sloga Mravince 1:1 (1:0)

Otok – SC Gola Brda. Gledatelja: 100
Sudac: Mateo Budić (Kaštel Gomilica)
Strijelci: 1:0 Barać (33.), 1:1 Pezo (50.)
Najbolji igrač: Mislav Pezo (Sloga Mravince)

OSK: Cvrlje, Barać, Vukušić (od 64. Marunica), Tadić, Matijašević, Vidović (od 81. Bitunjac), Radman Livaja, Spajić (od 75. Matijaš), Norac-Kevo, Grčić, Vukasović.

Sloga: Vladović, Beović (od 46. Boko), Bratim, Andabak, Boljat (od 78. Boban), Gotovac (od 46. Pranjić), Katić (od 46. Blažević), Marović, Romić, Pezo (od 84. Vekić), Vuković.

Bolje izdanje u prvih 45 minuta OSK je naplatio s 1:0, iako lako je to moglo po prikazanom biti i više. U četvrtoj minuti Barać je glavom naciljao stativu, a osam minuta kasnije isti igrač je na ubačaj Tadića pogodio prečku.

Malo je dakle dijelilo domaćine od vodstva na koje su morali čekati do 33. minute. Tada je Tadić uposlio Vidovića na lijevoj strani, a ovaj proslijedio do raspoloženog Baraća koji se sjurio prema vrataru i pogodio u donji desni kut za 1:0.

U drugom dijelu gosti su preuzeli konce igre, bili su bolji suparnik i već nakon pet minuta igre u nastavku Marović je s lijeve strane pronašao Pezu koji iz blizine zabija za 1:1.

Gosti su do kraja nastavili pritiskati, imali su nekoliko odličnih situacija, ali briljirao je Cvrlje koji je, uz strijelca, najzaslužniji za bod otočke momčadi.

U sljedećem kolu OSK gostuje u Vodicama.