ALKARIC

OSK-u bod s teškog gostovanja u Splitu

Objavljeno: 15 svibnja, 2021

OSK na gostovanju u Splitu osvojio vrijedan bod u kontekstu borbe za očuvanje trećeligaškog statusa…

Već u trećoj minuti zatresla se mreža domaće momčadi, Mrković je postigao autogol, a nedugo potom Tadić je mogao dovesti svoju momčad do povećanja prednosti, međutim, nije uspio realizirati dobru priliku.

Split je krenuo po izjednačenje, ali obrana OSK-a izdržala je sve napade u prvom dijelu. U nastavku utakmice domaćini su imali najstrožu kaznu, Cvrlje je obranio, ali je odbijenu loptu u mrežu poslao Primorac.

Vrlo brzo Crveni su slavili potpuni preokret, Rodić je pogodio za 2:1, ali u 72, minuti Kuliš je na asistenciju Katića postavio konačnih 2:2.

OSK u sljedećem kolu na domaćem igra vjerojatno i ključnu utakmicu za opstanak protiv Kamena.