OSK uvjerljivo do prve pobjede u nastavku sezone

Objavljeno: 8 ožujka, 2020
OSK Otok

OSK je ponovno usamljen na vrhu poretka Prve ŽNL. Rezime je to 15. kola u kojem su Otočani svladali Jadran i ponovno se odvojili od konkurencije…

Domaćinu je trebalo 18 minuta da probije gostujući bedem i dođe do vodstva, a strijelac je bio Marko Bašić, da bi minutu prije kraja prvog poluvremena za 2:0 prvi od dva svoja gola postigao Bitunjac.

OSK je sigurno čuvao vodstvo i pred sam utakmice, točnije u 88. minuti, pečatirao pobjedu golom Bitunjca, a bili su to ujedno i prvi proljetni bodovi za momčad trenera Petra Bašića.

Ova pobjeda, u kombinaciji s remijem Mladosti iz Prološca u Vranjicu, donijela je dva boda viška pred sljedeće kolo u kojem otočka momčad gostuje u Runovićima kod Mračaja.

OSK je, što se vidi i na priloženoj fotografiji, na dresove stavio novi grb, orginalni iz godina kada se klub osnovao.