Poraz Hrvaca u Zadru

Objavljeno: 29 travnja, 2018

Hrvace su u subotu gostovale u Zadru, a bolji na kraju bio domaćin s uvjerljivih 3:0…

ZADAR – HRVACE 3:0 (1:0)
(Čubrilo 16′, Župan 62′, Ajduković ag. 76′)

Hrvace su u Zadar otputovale bez ikakvog imperativa, zbog činjenice da u poretku ne mogu bitno napredovati, ali isto tako niti nazadovati.

S druge strane domaća momčad bori se za sam vrh i prolazak u Drugu ligu i stoga je vrlo motivirano ušla u susret.

Hrvace je u 16. minuti načeo Čubrilo, krasno se oslobodio unutar kaznenog prostora i zabio pored nemoćnog Guća koji je u narednom periodu obranio nekoliko odličnih prilika Zadra.

Imale su i Hrvace krajem prvog dijela svojih dobrih situacija, ali na kraju bez uspjeha.

U nastavku susreta Zadar se opredijelio na strpljivost, čekao svoju priliku i na kraju je dočekao u 62. minuti kada je pogodio Župan, dok je konačnih 3:0 postavio Ajduković autogolom nakon nesporazuma s vratarem.