Pripreme: Junak bolji od Dugopolja

Objavljeno: 7 veljače, 2014
Junak - Primorac

Junak je danas u Dugopolju odigrao odličnu utakmicu i domaćina svladao s 2:0, a ono što j0š više veseli od samog rezultata jest prikazana igra igrača Deana Računice…

Nakon dva poraza i remija Junak je protiv Dugopolja upisao i prvu pobjedu, čime je nagovijestio da je momčad dobro radila u dosadašnjem dijelu priprema, iako su uvjeti za rad bili i više nego teški.

Sinjani su bolju igru naplatili nakon pola sata igre kada je loptu iza domaćeg vratara pospremio Matijašević, dok je konačan rezultat postavio Bakić nakon 20-ak minuta igre u nastavku utakmice. Treba također dodati kako je oba puta odlično asistirao Domagoj Barać.

Nakon susreta trener Junaka Dean Računica sasvim razumljivo bio je zadovoljan viđenim:

“Napokon je sve sjelo na svoje mjesto u ovoj utakmici. Mislim da smo zasluženo slavili, kontrolirali smo igru, bili smo kompaktni i ovo nam je putokaz za dalje. Sada sam ostaje da još više radimo i da u prvenstvo uđemo što uigraniji.”

Za sada nije poznat sljedeći suparnik sinjskih Plavih, iako je u kombinacijama Solin, ali i Uskok, no ako ništa drugo koliko su zapravo dobri testirat će Tekstilac u prvom kolu Županijskom kupa koje je na rasporedu u nedjelju, 16. veljače.