Pune šake bodova za OSK, Glavice i Tekstilac

Objavljeno: 29 rujna, 2013

lopta

Sjajan nogometni vikend je iza niželigaša s područja Cetinskog kraja. OSK se pobjedom u Gomilici “oprao” za prošlotjedni poraz, prvi trijumf ostvarile su i Glavice, a svoj stopostotan niz nastavio je Tekstilac…

GOŠK – OSK 1:3

Poraz od Vinjana u prošlom kolu dodatno je podignuo motiv igračima OSK-a koji su nakon vrlo dobre predstave s 3:1 nadigrali GOŠK u Kaštel Gomilici.

Iako su domaći već u sedmoj minuti došli u vodstvo, nastavak susreta protekao je u dominaciji otočke momčadi. Strijelci za preokret bili su Bašić-Šiško i dva puta Banić-Škojo.

GLAVICE – JADRAN (T) 2:1

Glavičani su konačno shvatili da je jedini recept za pobjedu ugurati pokoju loptu u suparničku mrežu. Do ovog kola to im niti jednom nIje pošlo za nogom, međutim, jučer su čak tri puta bili precizni, od čega su jednu loptu poslali u vlastitu mrežu.

Glavice je u vodstvo doveo Milanović još u prvom dijelu, a isti igrač bio je precizan i u nastavku, nažalost po njega i domaće navijače, u vlastitu mrežu. Ipak, bolja igra Crvenih na naplatu je došla nešto kasnije kada je za prve bodove i pobjedu zabio Vučić.

TEKSTILAC – ADRIATIC 4:2

Sjajne vijesti stižu s Trnovače. Odlična i puna preokreta utakmica viđena je u sudaru Tekstilca i Adriatica. Konačnih 4:2 Sinjane je ostavilo na vrhu ljestvice uz maksimalnih 12 bodova.

No, bodovi nisu došli “sami od sebe”. Za njih se itekako trebalo oznojiti. Prvi su se golu radovali gosti, da bi potom na 1:1 izjednačio Jurić. Napadi i prilike za Tekstilac su se redali kao na traci, ali do nove prednosti ponovno su došli gosti i to je ujedno bio prijelomni trenutak susreta kada su domaći odlučili pritisnUti gas i odjuriti do četvrte pobjede.

Tri gola postigla je domaća momčad do kraja, zabijali su redom Veža, Radić i Ruščić, što je bilo i više nego dovoljno za novi veliki plus koji upisujemo sinjskim Tekstilcima.