Rukomet: Kamičku nova pobjeda i vrh, Trilju bod s gostovanja

Objavljeno: 22 studenoga, 2020
rukomet

Kamičak je novom pobjedom ostao na vrhu poretka, a razloga za zadovoljstvo sigurno imaju i u Trilju koji je u Makarskoj stigao do boda…

KAMIČAK – JELSA MALIZIA 25:22

Neočekivano loše Kamičak je ušao u utakmicu protiv Jelse koja rezultatsku inicijativu imala sve do pred kraj prvog dijela, kada ipak sinjska momčad pokazuje svoje pravo lice i serijom pogodaka od rezultata 8:10 dolazi do prednosti od 12:10 na poluvremenu.

U 38. minuti gosti su još uvijek s minus jedan bili u igri, ali nakon nove uraganske serije domaćih semafor je pokazao plus sedam i tu je priči o pobjedniku bio kraj. U redovima Kamička po sedam golova postigli su Toni Vučković i Bruno Putnik, a jedan manje postigao je Neno Gašpar.

U sljedećem kolu Kamičak gostuje u Vodicama.

KINGTRADE – TRILJ 26:26

Nakon pobjede u prošlom kolu Trilj je nastavio s pozitivnim rezultatima, doduše ne i pobjedama, ali i bod u Makarskoj je dobro ostvarenje. Izjednačena predstava u kojoj se niti jedna momčad nije uspjela odvojiti na više od dva razlike, razumljivo, riješena je u samoj završnici.

Trilj je u većem dijelu susreta bio u vodstvu, ali u samom kraju domaćin je preokrenuo, međutim, u posljednjoj minuti Kozina je za goste pogodio iz sedmerca i time postavio konačan rezultat. Nikola Kozina bio je i najbolji strijelac s osam golova, dok je sedam puta strijelac bio Ivica Marić.

U sljedećem kolu Trilj je domaćin Korčuli.