Osijek je potvrdio status favorita i pobjedom je zaključio gostovanje u Sinju…

Sinj – Osijek 28:33 (16:19)

Sinj – GSD Ivica Glavan Ićo
Suci: Nives Parađina, Stefano Rajković

Sinj: Ćosić-Dragan, A. Zorica, Pletikosić, Kljaković-Gašpić (7), Mažurin (3), Lj. Plazibat (2), Čović (1), Crnčević (2), Vugdelija (6 obrana), A. Plazibat (1), Mravak, P. Zorica, Boban (4), Lovrić (6), Paštar (2), Bešljić.

Osijek: Borac, Putnik (1), Pajić (3), Lacković (4), Jerčinović (10), Barbir, Horvat (4), Jeršek (5), Humel (1), Zeba (1), Brkić (9 obrana), Frančić (1), Grbavčević (3).

Isključenja: Sinj 12 minuta; Osijek 2 minute
Sedmerci: Sinj 4/5; Osijek 5/5

Prvih desetak minuta otišlo je na domaću stranu, nekoliko puta minimalnu prednost imale su Sinjanke, ali nakon uvodnog ispitivanja snaga, Osječanke su počele preuzimati konce igre.

Serija loših odluka u napadu za Sinj uz dosta izgubljenih lopti i gošće su počele graditi svoju prednost koja je u 25. minuti iznosila pet golova, dok se na poluvrijeme otišlo s rezultatom 16:19.

U drugom dijelu gošće su dodatno podignule nivo igre te u dva navrata ostvarile i šest golova višaka, ali Sinj se nije predavao i deset minuta prije kraja smanjio je na minus dva.

Ipak, snage za potpuni preokret nije bilo, Osijek je odbio taj napad i rutinirano utakmicu priveo kraju te u konačnici slavio s rezultatski uvjerljivih 28:33.