Rukomet: Sinj i dalje na maksimalnom učinku

Objavljeno: 27 studenoga, 2021
RK Sinj

Rukometašice Sinja ostvarile su i petu pobjedu iz istog broja odigranih utakmica, a sljedeće utakmice, izuzev Metkovića, redom su protiv izravnih konkurenata za sam vrh…

MAKARSKA – SINJ 28:31 (14:12)

Sinjske rukometašice su dobro otvorile susret u Makarskoj, imale su 4:1 pa 8:3, da bi u 20. minuti brojale plus četiri (11:7). No, tada sve na sinjskoj strani staje, a domaće serijom od 7-1 na odmor odlaze u plusu (14:12).

Sinj je zato briljirao na otvaranju drugog poluvremena kojeg je otvorio serijom od 6-0, što se pokazalo presudnim, jer Makaranke nisu više došle u priliku dohvatiti egal.

U redovima Sinja prvo ime je bila Bešljić s osam golova, dok su po pet postigle Plazibat, Gutić i Paštar.

Kako je ovo bila posljednja utakmica prvog dijela prvenstva, Sinju sada slijedi odigravanje cijelog niza ranije odgođenih utakmica. Redom su to dvoboji protiv Splita 2010, ŽARK-a Split, Metkovića i Petason Vranjica.