svabo

Rukomet: Sinjanke uvjerljive u Zadru

Objavljeno: 23 listopada, 2021

Rukometašice Sinja izdominirale su u gostima Zadar u utakmici četvrtog kola prvenstva Druge HRL-jug…

ZADAR – SINJ 22:44 (11:22)

Druga ovosezonska utakmica Sinja zaključena je slavljem i to uvjerljivim na gostovanju protiv Zadra koji se pokazao kao nedorastao suparnik mladoj, ali jako perspektivnoj ekipi Sinja.

Nije tu bile nikakve rezultatske neizvjesnosti u niti jednom dijelu utakmice. No, jedna rezultatska zanimljivost svakako je upala u oko.

Naime, Sinj je u 15. minuti imao dvostruko više golova na kontu (12:6), a jednako bilo je i nakon 30 minuta igre (22:11). U 45. minuti ponovno Sinj ima prednost od 34:17 te u konačnici poslije 60 minuta igre završno 44:22.

U redovima sinjske ekipe briljirale su Mažurin s 11 golova te Pletikosić koja se zaustavila na jednom manje od svoje suigračice.