Rukometašice poražene u Crikvenici, gripa poharala ekipu

Objavljeno: 7 ožujka, 2020

Rukometašice Sinja poražene su u Crikvenici od Murvice, iako su na poluvremenu imale dva gola prednosti, međutim, snage u nastavku jednostavno nije bilo…

Murvica – Sinj 23:21 (11:13)

Crikvenica – Gradska dvorana.
Suci: Kristina Majpruz i Maja Vajdić

Murvica: Antić, Pešut, Butković (6), Škorić (3), Krešić, Grozdek (1), Filipović (7), M. Lekaj, Mandekić (11 obrana), D. Lekaj (2), Debelić (3), Lončarić (1), Pešut, P. Car, N. Car, Tomić.

Sinj: Ćosić-Dragan, Draganić (1), Hrgović-Tomić (8), Masnić (1), Zorica, Mažurin (6), Plazibat, Vugdelija (5 obrana), Majić, Mravak, Ćaleta, Lovrić (5), Paštar.

Isključenja: Murvica 6 minuta; Sinj 6 minuta
Sedmerci: Murvica 4/4; Sinj 1/1

Protekli tjedan rukometašice su muku mučile s gripom koja je poharala ekipu, čak se i tražila odgoda od HRS-a, ali kako njihove molbe nisu uslišane, na put su krenule bez Boban i Bilandžić, dok su pod povišenom temperaturom susret odigrale Draganić, Lovrić i Vugdelija.

Prvi dio susreta protekao je u više nego dobrom ritmu, Sinjanke su imale konstantnu prednost koja se u 27. minuti popela i na 12:8, da bi do odlaska na odmor domaće smanjile na minus dva.

Imao je Sinj i prednost od 15:13, nakon čega je jednostavno potonuo. Murvica je postigla čak šest golova u nizu, stvorila prednost koju do kraja nije ispuštala, a iako je Sinj prijetio, međutim, bolje od minus dva nije išlo.

U sljedećem kolu Sinj je domaćin Dugom Selu.