sponzor alke semafor

Rukometašice Sinja polusezonu zaključile na prvom mjestu

Objavljeno: 9 prosinca, 2013

žrksinj-zadar

Pobjedom protiv Dalmatinke iz Ploča u derbiju kola rukometašice Sinja osvojile su naslov jesenskih prvakinja 2. HRL-jug…

Izravan okršaj za prvo mjesto na ljestvici otišao je na stranu Sinja koji je tijekom svih 60 minuta bio bilja ekipa, a unatoč tek dva gola razlike, pobjeda u niti jednom trenutku nije dolazila u pitanje.

Dobar dio prvog poluvremena Pločanke su držale egal, ali završnica tog perioda pripala je domaćim igračicama koje su na odmor odnijele tri gola viška (14:11).

Nastavak susreta ponudio je još bolju igru domaćih koje su rutinirano održavale stečenu prednost, sve do samog kraja kada su gošće iskoristile blago opuštanje da poraz svedu na samo dva gola razlike (22:20).

Prvo ime u redovima Sinja bila je Macan koja je zabila osam golova, dok je pet dodala Vrdoljak. Kod gošći najbolja je bila Šimić koja je sedam puta pogađala mrežu Sinja.