Rukometašice Sinja slavile u Grudama

Objavljeno: 16 rujna, 2013

Grude-Sinj - Pletikosic u akciji

U okviru priprema za novu sezonu sinjske rukometašice gostovale su u Grudama gdje su domaću ekipu svladale s tri gola razlike, osvetivši im se tako za poraz od prije tjedan dana u Sinju.

Sinjanke su prošlog tjedna poražene u Sinju, međutim, u Grudama su zaigrale još čvršće što je rezultiralo i konačnom pobjedom.

Izuzev samog uvoda, kada je Autoherc imao vodstvo od 3:2, ostatak utakmice protekao je u dominaciji Sinja koji je do poluvremena ostvario pet golova višak (15:20).

Sinjanke su i u nastavku imale potpunu kontrolu utakmice, čvrsto branile stečenu prednost, a iako su se domaće u jednom trenutku približile na minus dva, pobjeda nije došla u pitanje uz konačnih 34:37.

Najraspoloženije u redovima Sinja bile su Katarina Budić, Miljenka Macan i Ines Vrdoljak. Najveći problem našim djevojkama predstavljale su Ana Marija Šimić s 10 pogodaka i iskusna Kornelija Klinac s 9 pogodaka.