Rukometašice Sinja uvjerljivo startale u novu sezonu

Objavljeno: 7 listopada, 2013

ŽRK Sinj

Ovaj vikend započelo je natjecanje u 2. HRL-jug za žene u kojem je
ŽRK Sinj bio gost Orkana iz Dugog Rata koji je utakmicu organizirao u Splitu. Problema za Sinjanke nije bilo, bodovi su upisani uz uvjerljivih plus 13.

Sinjanke su u utakmicu ušle s “pola gasa” pa je rezultatska neizvjesnost potrajala sve do 20 minute prvog poluvremena, najviše zahvaljujući slaboj realizaciji Sinjanki u napadu, ali i dobrim obranama vratarke Dugog Rata, odakle i “tek” plus tri na poluvremenu (10:7).

U drugom dijelu viđena je ipak malo ozbiljnija igra naših cura, što se odmah osjetilo na rezultatu pa je susret završen s plus 13 za Sinj. Naredno kolo sinjske rukometašice igraju na domaćem parketu protiv Kaštela.

Prvo ime u redovima Sinja bila je Ines Vedoljak s postignutih šest golova, a jedan manje ubacila je i Matea Pletikosić.