Preventivni botoks – trend ili promišljena odluka?
Preventivni botoks sve se češće spominje kao način da se prve mimičke...

Izvor: GK Macan – Josip Malbaša
U Dvorani MESAP u Nedelišću proteklog vikenda održan je Kup Hrvatske u Parkouru u organizaciji GK Macan, koji je okupio najbolje domaće natjecatelje svih uzrasta. Tijekom cjelodnevnog programa publika je uživala u uzbudljivim nastupima u disciplinama Freestyle i Speed, uz posebno atraktivne paralelne utrke na dvostrukoj stazi.
Natjecanje je započelo u jutarnjim satima nastupima mlađih dobnih kategorija, dok se vrhunac dana – finalna Speed utrka seniora – održao u večernjem terminu. Tehnički zahtjevan poligon pokazao je koliko će natjecateljima biti izazovan, testirajući njihovu brzinu, snagu, preciznost, koordinaciju, ravnotežu i kreativnost, uz naglasak i na ekipna natjecanja klubova.
Gimnastički klub Sinj nastupio je u tri kategorije i to s mlađim kadetima, kadetima i mlađim juniorima s 8 natjecatelja. Mlađi kadeti u sastavu Frano Radan, Ante Sablić, Toni Topić i Emanuel Malbaša pokazali su dobre izvedbe u obje discipline među 36 natjecatelja.
Najuspješniji nastup imao Toni Topić koji je sastavio odličnu vježbu u freestyle discipline osvojivši treće mjesto i brončanu medalju. Odličan nastup imao je i Frano Radan koji se skoro plasirao među osam najboljih finalista.
U konkurenciji 28 natjecatelja, kadeti u sastavu Marko Poljak, Andrija Abram Vuletić i Bartul Šuste u disciplini speed utrke imali su manje vremenske zaostatke za vodećima, ali to su uspješno nadoknadili svojim znanjima u disciplini freestyle gdje je Andrija Abram Vuletić osvojio drugo mjesto i srebrnu medalju, dok je Bartul Šuste osvojio treće mjesto i brončanu medalju.
U ukupnom poretku kadeti su osvojili drugo mjesto i srebrnu medalju. Naš predstavnik u mlađim juniorima bio je Leon Alebić koji je za nekoliko sekundi izgubio plasman među osam finalista natjecanja u konkurenciji od 26 natjecatelja.
Uvodne riječi i podršku natjecateljima uputio je predsjednik Hrvatskog gimnastičkog saveza Marijo Možnik koji je izrazio veliko zadovoljstvo brojem natjecatelja te širenjem ove grane gimnastike u Hrvatskoj ali i u svijetu.
Samo natjecanje svečano je otvorio župan Međimurske županije Matija Posavec koji je poželio svim natjecateljima mnogo sreće i uspjeha u natjecanje.
Preventivni botoks sve se češće spominje kao način da se prve mimičke...
Predsjednica Gradskog vijeća Grada Sinja Marija Gaurina pozvala je vijećnike Gradskog vijeća,...
a temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovinskog sustava,obitelji i socijalne politike,...
REPUBLIKA HRVATSKA SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA GRAD TRILJ GRADONAČELNIK KLASA: 363-04/26-01/0004 URBROJ: 2181-12-03/1-1889-26-1 Trilj,...
IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG PLANA UREĐENJA OPĆINE OTOK-1-59 IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG...
Na temelju Točke 5. Programa mjera za poticanje rješavanja stambenog pitanja mladih...







