Preventivni botoks – trend ili promišljena odluka?
Preventivni botoks sve se češće spominje kao način da se prve mimičke...
Predsjednik Ogranka HSLS Sinj, Tomislav Klarić-Kukuz, dostavio je priopćenje za javnost u kojem se osvrće na organizaciju održanog koncerta Marka Perkovića Thompsona u Sinju. Priopćenje objavljujemo izvorno i u cijelosti:
‘Želimo izraziti duboku zabrinutost i razočaranje zbog velikih propusta u organizaciji koncerta Marka Perkovića Thompsona koji su mnoge doveli u opasnost zbog megalomanije sa naknadnom odgovornošću.
Gradonačelnik, kao osoba na čelu izvršne vlasti u Gradu Sinju, pokazao je ozbiljnu nesposobnost i neodgovornost u pripremi i provedbi događaja koje je privuklo velik broj građana i posjetitelja. Nedostatak jasne komunikacije, koordinacije sa službama sigurnosti, logistički kaos i krive procjene u organizaciji samo su neki od problema koji su obilježili ovaj događaj.
Ovime je nanesena šteta ugledu Grada Sinja, a građani i posjetitelji su dovedeni u situaciju neizvjesnosti, nesigurnosti i razočaranja što dokazuju komentari brojnih posjetitelja koji nisu uspjeli niti doći do hipodroma kao i onih koji su se nakon koncerta iz grada Sinja izvlačili preko 7 sati.
Organizacija ovakvih događaja zahtijeva profesionalnost i transparentnost, a sve je to nažalost, ovom prilikom izostalo što je dokazalo ono što smo i prije govorili, da je posao gradonačelnika ozbiljan i odgovoran zanat, a ne pozornica za sabor.
Grad Sinj je propustio priliku da pokaže kako smo spremni za prihvat ovolikog broja ljudi, a posebno bode u oči potpuni prometni kolaps. Puno puta smo upozoravali koliko je za naš grad bitna spojna cesta od Masle do Piketa, brza cesta Kukuzovac-Križice te druge spojne ceste. Kako je po našem gradonačelniku isključivo ministar i premijer odgovoran za to vjerojatno će se onda odgovornost za recentne propuste preliti na njih.
Sinjska javnost zaslužuje i da se potpuno transparentno izloži javnosti financijske aspekte ove manifestacije koji ne mogu biti poslovna tajna te da se procijeni šteta napravljena na sinjskom hipodromu.
U vremenu kada se zajedništvo, sigurnost i povjerenje građana trebaju njegovati i jačati, ovakvi propusti nisu prihvatljivi.
S poštovanjem,
Tomislav Klarić-Kukuz, mag.oec, MBA
Predsjednik Ogranka HSLS Sinj’
Preventivni botoks sve se češće spominje kao način da se prve mimičke...
Grad Sinj otvara savjetovanje s javnošću oko prijedloga Odluke o dodjeli novčane...
Na temelju Odluke o uvjetima, mjerilima i postupku za utvrđivanje reda prvenstva...
Predsjednica Gradskog vijeća Grada Sinja Marija Gaurina pozvala je vijećnike Gradskog vijeća,...
a temelju Odluke o financiranju Ministarstva rada, mirovinskog sustava,obitelji i socijalne politike,...
REPUBLIKA HRVATSKA SPLITSKO-DALMATINSKA ŽUPANIJA GRAD TRILJ GRADONAČELNIK KLASA: 363-04/26-01/0004 URBROJ: 2181-12-03/1-1889-26-1 Trilj,...
IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG PLANA UREĐENJA OPĆINE OTOK-1-59 IZMJENE I DOPUNE PROSTORNOG...
Na temelju Točke 5. Programa mjera za poticanje rješavanja stambenog pitanja mladih...







