hdz

‘Traumi’ DU Odande donde tri nagrade na županijskoj Smotri

Autor/ica
Objavljeno: 24 ožujka, 2025
IMG WA

Na 65. Smotri dramskih amatera Splitsko-dalmatinske županije, koja je održana proteklog vikenda u Klisu, sjajan nastup i uspjeh ostvarila je Dramska sekcija Odande donde KKUD Peruća iz Hrvaca.

Komedija Trauma, za koju tekst potpisuje Ante Vrca, nagrađena je za najbolji novi tekst i prilagodbu, Ivana Mikulić dobila je nagradu za najbolju glavnu žensku ulogu, a Josip Torlak za najbolju mušku sporednu ulogu. Režiju potpisuje Ante Bare Bošnjak koji igra i ulogu doktora, a u ostalim ulogama su Ante Cvitković i Ante Vrca. Za ton i rasvjetu zaslužan je Josip Doljanin, a inspicijent je Filip Marović.

Bio je ovo treći nastup Hrvatačana s ovom spektakularnom komedijom kojom svaki put oduševe i do suza nasmiju sve prisutne gledatelje a u najavi imaju još nekoliko nastupa tijekom sljedećih mjeseci.

ferata@ferata.hr
0997370409